Steroid Satış Destek Hattı


Steroid kullanımı doğrultusunda veya hızlı kilo alıp verme durumlarında deri buna alışkın olmadığı için çatlayabiliyor. Deri çatlaklarının en büyük nedeni tabi ki çok hızlı büyüme gerçekleşmesi. 

Hamilelik veya sık kilo alıp verme yani ani kilo değişimleri bu büyümenin etkenleri arasında. Her ne kadar medikal olarak ciddi bir rahatsızlık olmasa da deri altındaki tabakada meydana gelen yırtılma sonucunda meydana gelen bu çizikler görsek olarak oldukça rahatsız verici.

Deri çatlaklarından nasıl kurtuluruz, A vitamini ile desteklenen bakım ve tedavi kremleri bu konuda oldukça işe yarıyor. Hem çatlakları giderip hem de deri rengini dengeleyen bu kremler sarkmalar konusunda da işe yarıyor. Bir süre kullandıktan sonra deride reaksiyona sebebiyet vermesi sonucunda ne yazık ki bırakılması gerekiyor.

Peeling ve lazer tedavileri de derinin orta tabakasına kadar açılmalar sağladıkları veya deri rengini düzelttikleri için tercih edilebilseler de yan etkilerinden dolayı pek çok kişi bu uygulamalara sıcak bakmıyor.Bunların yanında radyo frekansı ile gerçekleştirilen veya diğer bir yol olan yoğunlaştırılmış ışık gibi yeni yöntemler son yılların popüler deri çatlağı tedavisi yöntemleri arasında yer almaktadır.

Unutmamak gerekir ki çok daha az yan etkiye sahip olan bu tedavileri uzmanlara danışarak yapmak ise en doğrusu.Steroid Satış Destek Hattı

0 comments

Yorum Yaz

Fields with * are required